EKONOMİ Haber Girişi : 24 Aralık 2022 14:30

Siyaset ve iş dünyasını buluşturan açılış

Türkiye'nin lider mutfak markası Lineadecor Güzelbahçe Mağazası; İzmir’in siyaset, iş dünyası, sanat ve spor camiasının katıldığı bir tören ile açıldı. LİNEADECOR, Güzelbahçe Maltepe Mahallesi’nde, Yetkili Satıcı Canca İnşaat iş birliğinde hizmet verecek

 

 

Türkiye'nin her bölgesi ile birlikte Avrupa, Amerika, Orta Doğu ve Yakın Doğu’da pek çok ülkede seçkin inşaat projeleri ve mutfak mobilyaları sektörünün lider ismi Lineadecor'un Güzelbahçe Mağazası açılışı, İzmir’in çok sayıda simasını bir araya getirdi.

 

 

 

 

Lineadecor Güzelbahçe’nin yetkili satıcısı ve Canca İnşaat Genel Müdürü Onur Başar Üçkan ve Lineadecor Genel Müdürü Zeynep Ecemiş’in ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa İzmir Milletvekili Murat Bakan, Güzelbahçe Kaymakamı Bülent Bayraktar, Balçova Kaymakamı Ahmet Hamdi Usta, Karabağlar Kaymakamı Cemil Özgür Öneği, Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, önceki dönem Milletvekilleri Mehmet Ali Susam ve Aslan Savaşan, önceki dönem belediye başkanları Mehmet Ali Çalkaya ve Hamit Nişancı, İzelman Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Suat Çağlayan, İzmir Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu, İzmir iş dünyasının temsilcileri ile Lineadecor satış ve pazarlama yöneticilerinin de aralarında yer aldığı kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

 

 

 

 

GÜNDEM, KİŞİYE ÖZEL İHTİYAÇLARA CEVAP VERMEK... 

 

 

 

 

Sunucu Mehmet Necati Şentürk’ün sunumunu üstlendiği açılışta konuşan Lineadecor Genel Müdürü Zeynep Ecemiş, mağaza yatırımlarına belirledikleri hedefler doğrultusunda devam ettiklerini söyledi.

 

 

 

Ecemiş, “Türkiye’nin birçok yerinden yetkili satıcı olarak mağaza açma talepleri alıyoruz. Lineadecor’un AR-GE departmanında tasarlanan birbirinden şık modelleri daha geniş kitlelere ulaştırmak için bu talepleri çok dikkatlice değerlendiriyoruz. Güzelbahçe Mağazamız ile bölge halkının talepleri doğrultusunda modüler mutfak olanaklarını genişletip, kişiye özel ihtiyaçlara cevap verebilmeyi ve mutfaklarda farklı çözümlerle müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmeyi öncelik olarak aldık” dedi.

 

 

 

 

 

"EN İYİ KALİTEYİ SUNMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ"

 

 

 

 

Lineadecor Güzelbahçe’nin Temsilcisi Onur Başar Uçkan ise “Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz inşaat ve mobilya sektöründe İzmir’in çeşitli bölgelerinde vatandaşlarımıza en iyi kaliteyi sunmak için çalışan bir firmayız. Ülkemizin ve şehrimizin daha güzel günlere kavuşacağına olan inancımızla, işlerimizi bir adım ileriye taşımak ve İzmirlilere daha farklı alanlarda iyi hizmet vermek adına Lineadecor Güzelbahçe Şubemizi açtık. İzmir gibi gastronomi alanında dünya çapında ünlü bir kentin yemeklerinin yapılacağı mekanlar mutfaklarımızın da dünya çapında olması için halkımızın hizmetinde olacağız” diye konuştu.

 

 

 

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce ise aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi olan Onur Başar Uçkan’ı kutlayarak başarılar diledi.

 

 

 

Başkan İnce, Uçkan’a Mustafa Kemal Atatürk tablosu ve Türk bayrağı armağan etti. Açılış müzik dinletisi ve ikramlarla sürdü.

 

 

İzmir Güzelbahçe'de kalitenin zirvesinde çok zengin seçeneklerin sunulacağı Lineadecor konforunu arayanlar, Maltepe Mahallesi Mithatpaşa Caddesi 122 Sokak No: 263-267/A ve 263-267/B adresindeki mağazada rahatlıkla bulabilecek.