ÇEVRE & SAĞLIK Haber Girişi : 15 Haziran 2024 01:00

KİTVAK’tan Çocuklara Bayram Kutlaması

KİTVAK’tan Çocuklara Bayram Kutlaması
KİTVAK – Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı’nın onkoloji hastası çocuklar, aileleri ve sağlık çalışanları ile birlikte gerçekleştirdiği geleneksel Kurban Bayramı kutlamasında yine neşe ve umut vardı.

 

 

 

Ege Üniversitesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi’nde düzenlenen etkinlikte renkli gösterilerle eğlenen çocuklar, “Sofra Grup” tarafından özel hazırlanan bayram pastasını keyifle kestiler.

 

 

 

 

KİTVAK tarafından hazırlanan hediyelerin dağıtılışı ise günün en heyecanlı anı oldu.

 

 

 

 

KİTVAK Yönetim Kurulu Başkanı A.İklil Ulueren “Onkoloji hastası çocuklarımız, onların kıymetli aileleri ve değerli sağlık çalışanlarımız ile birlikte bayram sevincini yaşamak ve bu sayede çocuklarımızın gözlerindeki mutluluğa şahit olmak, bizlere ne kadar doğru bir yolda ilerlediğimizi bir kere daha hatırlatıyor. Moral ve desteğin bu zorlu süreçte ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için desteklerimizi kesintisiz sürdürmeye devam etmek en önem verdiğimiz hizmetimizdir. Vakfımız bağış ve desteklerle ayakta durmaktadır. Bayram vesilesi ile, İzmirli hayırseverlerimizden gelen bağışlar için ayrıca teşekkür ediyoruz. Hasta çocuklarımızın en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını ve çok daha güzel nice bayramlar geçirmelerini diliyor ve bu vesile ile hepinizin Kurban Bayramı’nı kutluyorum.” diyerek duygularını ifade etti.