YEREL YÖNETİMLER Haber Girişi : 15 Ekim 2021 13:01

Torbalı Belediyesi’nden Pancar’a Kafeterya

Torbalı Belediyesi kırsal mahallelere yatırım yapmaya devam ediyor. İki mahallenin bulunduğu Pancar’a yapımı devam eden düğün salonu ardından kafeterya tesisi kazandırılıyor.

Torbalı Belediyesi kırsal mahallelere yatırım yapmaya devam ediyor.

 

İki mahallenin bulunduğu Pancar’a Torbalı Belediyesi bir sosyal tesis daha kazandırıyor. Bir yandan da yazlık düğün salonu çalışmalarının devam edildiği mahalleye şimdi de bir kafeterya yapılacak.

 

Toplam 1700 metrekarelik alanı kapsayacak olan çalışma kapsamında Torbalı Belediyesi tarafından Pancar’a çok şık 130 metrekarelik kapalı alanı bulunan kafeterya kazandırılacak.

 

Kafeterya ve çevre düzenlemesi için 18 Ekim’de ihaleye çıkılacak. 1 Kasım’da inşaat çalışmaları başlayacak olan kafeterya 55 günde tamamlanacak.

 

1700 METREKARELİK PROJE

 

İlçedeki tüm mahallelere dokunuşlarda bulunacaklarını ifade eden Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin,

“Sosyal ve kültürel alan konusunda handikaplı olan Pancar mahallemize kafeterya yapmak için hazırlıklarımızı tamamladık. 18 Ekim’de ihaleye çıkıyoruz. 130 metrekaresi kapalı alan olan tam 1700 metrekarelik bir alanı kapsayacak olan tesisimiz şimdiden bölge halkına hayırlı olsun. Torbalı’da dokunmadığımız tek bir mahalle bile kalmayacak” dedi.