YEREL YÖNETİMLER Haber Girişi : 03 Mayıs 2022 23:36

Şehit Ailelerine Menderes Vefası

Menderes'te ilçe protokolü bayramlaşma törenine katılan Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar şehit ailelerine de bayram ziyaretinde bulundu.

 

Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, Menderes Kaymakamlığı tarafından organize edilen bayramlaşma törenine katıldı.

 

 

Törenle ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Kayalar, "Menderes'imiz için uyumlu ve koordineli şekilde hareket ettiğimiz Sayın Kaymakamımız Cevat Çelik, kurum müdürlerimiz, siyasi partilerimizin ilçe başkanları ve muhtarlarımızla bayramlaşıp sohbet ettik" dedi.
 

 

 

 

 

 

"ŞEHİT AİLELERİNE SAHİP ÇIKMAK BOYNUMUZUN BORCU"

 


 

Törenin ardından şehit ailelerini ziyaret eden Başkan Kayalar, şehit ailelerine verdikleri önemi belirterek, şöyle konuştu:
 

 

"Vatan uğruna canlarını hiçe sayarak şehit olan mehmetçiklerimizin hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Bu anlamda şehitlerimizin emanetleri olan kıymetli ailelerine sahip çıkmak hepimizin boynunun borcu olmalı."
 

 

Başkan Kayalar, şehit ailelerinin daima yanlarında olacaklarını da belirterek, herkese sevdikleriyle birlikte mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmelerini diledi.