SPOR Haber Girişi : 18 Temmuz 2023 12:00

Şampiyonluk kupasını Başkan Sandal’a getirdiler

Spor yatırımları ve başarılarla fark yaratma iddiasındaki Bayraklı’nın gençlerinden oluşan Nafiz Gürman Spor Kulübü Futbol Takımı, 1. Amatör Lig şampiyonluk kupasını Başkan Serdar Sandal’a getirerek, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

YENİ SEZONDA DA HEDEF KUPA

 

 

İzmir Amatör Spor Kulüpleri 1. Amatör Lig 4. grubu bu yıl şampiyon tamamlayan Nafiz Gürman Spor Kulübü Futbol Takımı’nın Başkanı Osman Harman, Teknik Direktör Cihan Demir, futbolcular ve teknik ekip Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal’ı ziyaret etti.

 

Şampiyonluk kupasını Başkan Sandal’a getirerek takıma ve amatör spor kulüplerine desteklerinden dolayı teşekkür eden sporcular, yeni sezonda da başarı sözü verdi. Kulüp Başkanı Harman, “Bayraklı’yı Süper Amatör Lig’de en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bayraklı’nın bu ligdeki tek takımı olmanın gururunu yaşıyoruz. Desteklerinizden dolayı size ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Yeni sezonda da hedefimiz yine kupa olacak” dedi.

 

 

"TEBRİKLER GENÇLER"

 

 

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Bizim için büyük bir mutluluk. Bir üst ligde Bayraklı’yı temsil edecek olmanız gurur verici. Bayraklı Belediyesi olarak her mahalledeki gençlerimize, amatör spor kulüplerine desteklerimizi sürdüreceğiz. İlçemizdeki gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını sağlayıp, spora yönelmelerine sunduğunuz katkılardan dolayı da ayrıca teşekkür ederim. Yeni sezonda tüm takıma başarılar dilerim” dedi.