EĞITİM Haber Girişi : 14 Haziran 2024 14:30

Prof. Dr. Tanju Çelik: Keyif Dolu Bir Tatil Diliyorum

Prof. Dr. Tanju Çelik: Keyif Dolu Bir Tatil Diliyorum
Bergama Belediye Başkanı Prof. Dr. Tanju ÇELİK, 2023 – 2024 eğitim öğretim yılının sona ermesi ile ilgili bir mesaj yayınladı. Başkan Çelik, karnelerini alıp tatile giren çocukları tebrik etti, tüm öğrenci ve öğretmenlere aileleriyle keyifli tatil diledi.

 

 

“NİTELİKLİ VE DONANIMLI ÖĞRENCİ YETİŞMESİ TEMEL HEDEFİMİZ”

 

 

 

 

Öğrencilerin yoğun gayretleri ve özverili çalışmalarıyla dolu bir dönemi geride bırakırken, aynı zamanda geleceklerini şekillendirme adına yıl boyunca önemli adımlar atan öğretmenleri de tebrik eden Başkan Çelik, “Eğitimi bir bütün olarak görüyor, nitelikli ve donanımlı bireylerin yetişmesini hedefliyoruz. Toplumumuzun temel direği eğitimin gücüne inanıyor, bu yolda hep beraber ilerleyerek, geleceğimizi aydınlık yarınlara hazırlamak için kurumlarımızla beraber çaba gösteriyoruz. Tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin kendilerini yenileyerek enerji toplamalarını, bol bol kitap okumalarını, müzeleri gezmelerini, spor yapmalarını, sanata ve müziğe zaman ayırmalarını ve tatil döneminde keyifli zaman geçirmelerini diliyorum. Sizler, ülkemizin geleceği için büyük birer umut ışığısınız ve gösterdiğiniz başarılarla bizlerigururlandırıyorsunuz. 

 

 

 

 

Karnelerinizdeki başarılarınızın, sadece notlardan ibaret olmadığını unutmayın. Önemli olan, sürekli olarak kendinizi geliştirmeniz, öğrenme yolculuğunuzu sürdürmeniz ve her zaman daha iyisini hedeflemenizdir. Velilerimize de, çocuklarının eğitim hayatındaki başarılarında gösterdikleri destek ve ilgi için teşekkür ediyorum.  

 

 

 

 

 

 

 

 

YAZ SPOR OKULLARI 2 TEMMUZ’DA BAŞLIYOR

 

 

 

 

Bergama Belediye Başkanı Prof. Dr. Tanju Çelik; “Öğrencilerimizin yaz tatilini en verimli şekilde değerlendirmeleri için Bergama Belediyesi Yaz Spor Okulları kurslarımızı 2 Temmuz’da başlatıyoruz. Voleybol, Basketbol, Futbol, Taekwondo, Jimnastik, Yüzme ve Tenis kurslarının olacağı Yaz Spor Okulları’nda öğrencilerimiz Erdal Önder Spor Salonu, kapalı yüzme havuzu ve tenis kortunda eğitim alacaklar” dedi.