YEREL YÖNETİMLER Haber Girişi : 10 Mayıs 2024 16:00

Özel Bireyler, Kültürpark’ta eğlence dolu anlar yaşadı

Özel Bireyler, Kültürpark’ta eğlence dolu anlar yaşadı
Ödemiş Belediyesi, Engelliler Haftası nedeniyle düzenlediği programda ilçede bulunan ilgili dernek üyelerini bir araya getirdi. Özel bireyler, Kültürpark’ta eğlence dolu anlar yaşadı.

 

10 Mayıs Cuma günü 125. Yıl Kültürpark’ta yapılan organizasyona ilçede hizmet veren Ödemiş Engelsiz Yaşam Derneği ve Ödemiş Zihinsel ve Bedensel Engelsiz Yarınlar Derneği üyeleri katıldı.
 
 
 
 
TOPLUMSAL HAYATA KATILIM ÖNEMLİ
 
 
 
 
Katılımcılarla tek tek sohbet eden Başkan Mustafa Turan yaptığı konuşmada; “Hayatı kolaylaştırmak ve engelleri kaldırmak için hep birlikte sevgiyle adım atacağız. Aslında hayatımızın bütün evrelerinde; parklarda, yolda, dolmuşta, sofrada, kamuya açık yerlerde, her yerde sizlerle bir aradayız. Sizlere yakın olmak, sohbet etmek, beraber çalışmak, benim için her zaman gurur verici olmuştur. Sizlerin sosyal hayatta, iş hayatında var olmanız için destek olacağız. Özel bireylerimizin toplumsal hayata katılımlarının sağlanması ve hayat standartlarının yükseltilmesi, çağdaş toplum anlayışının bir parçasıdır. Sizlerin ihtiyaç ve taleplerini karşılamak ve günlük yaşam içinde rahatlıkla yerlerini alabilecek şartları oluşturmak bizlere düşen en büyük görevdir” dedi.
 
 
 
 
 
Ege Band Grubunun seslendirdiği şarkılarla eğlenen katılımcılar, piknik yaparak eğlenceli bir gün yaşadı.