POLİTİKA Haber Girişi : 22 Mart 2024 18:00

HAMZA DAĞ, ÖZGÜR ÖZEL VE CEMİL TUGAY’A EL SALLADI 

HAMZA DAĞ, ÖZGÜR ÖZEL VE CEMİL TUGAY’A EL SALLADI 
Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, seçim çalışması sırasında otobüs üzerinden vatandaşı selamlayan CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cemil Tugay’a el salladı. 

 


İlk günden itibaren yoğun bir tempoda başlattığı seçim çakışmalarına devam eden Hamza Dağ’ın bugün ikinci adresi Konak’taki Mithatpaşa Caddesi oldu. Dağ burada, Cumhur İttifakı Konak Belediye Başkan Adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi ve AK Parti Konak İlçe Başkanı Said Başdaş ile birlikte yaya olarak tek tel esnafı ziyaret etti. 

 

 

 

Esnafın taleplerini dinleyip, hatıra fotoğrafları çektiren Hamza Dağ, beraberindekiler ile birlikte cadde üzerİndeki Seçim Koordinasyon Merkezine geçti. 

 

 

 

 

BİR SELAM BİN TAKDİR ALDI

 

 

 

 

O sırada aynı cadde üzerinde seçim çalışması yürüten CHP Genel Başkanı Özgür Özel, beraberinde CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay, CHP Konak Belediye Başkan Adayı Nilüfer Çınarlı Mutlu ve birçok isimle çok sayıda aracın bulunduğu konvoyda otobüs üzerinden vatandaşı ve esnafı selamlıyordu. 

 

 

 

Hamza Dağ ve beraberindekiler ise otobüsü görünce CHP heyetine selam verdi. CHP’li heyette bu selama karşılık vererek, Hamza Dağ ve beraberindekilere el salladı. Renkli görüntülerin olduğu anlar vatandaş tarafından da hoş karşılandı.