POLİTİKA Haber Girişi : 27 Mart 2024 16:44

 HAMZA DAĞ: “CANLA, BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ”

 HAMZA DAĞ: “CANLA, BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ”

 HAMZA DAĞ: “CANLA, BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ”

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, “İşimiz çok, tüm şikayetlerle uğraşacağız. Canla, başla çalışacağız.” dedi. 

Hamza Dağ, aralıksız şekilde sürdürdüğü seçim çalışmasına tarihi Kemeraltı Çarşısı’ndaki esnafı ziyaret ederek devam etti. Hamza Dağ’a, Cumhur İttifakı Konak Belediye Başkan Adayı Ceyda Bölünmez Çankırı ve AK Parti Konak İlçe Başkanı Said Başdaş eşlik etti. Vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği Hamza Dağ, esnafın tek tek elini sıkarak, taleplerni dinledi. Çarşıda gezen aile ve çocukları da unutmayan Dağ, çocuklara oyuncaklar hediye edip, ailelerle hatıra fotoğrafları çektirdi. 

VATANDAŞ HİZMETSİZLİKTEN ŞİKAYETÇİ 

Hamza Dağ, seçim çalışması boyunca duyduğu yol şikayetini, burada da duydu. Vatandaşlar özellikle caddelerin bozukluğu nedeniyle Hamza Dağ’a dert yanarak, göreve gelmesinin ardından hizmet istediğini belirtti. Tarihi Kemeraltı Çarşısı esnafı da çarşının yollarından dert yandı. Hamza Dağ ise tüm taleplere cevap vererek, göreve geldiği andan itibaren çok çalışacağının sözünü verdi. 

“CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ”

Hamza Dağ’ın ziyareti sırasında bir vatandaş şikayetlerini şu sözlerle anlattı: 

“Yol çok istiyoruz. Güzel bir yolumuz olsun istiyoruz. Nerde yol var ki? Her yere yol istiyoruz. Otobüs konusu, kızım 9 Eylül’de okuyor sabahları okula gidemiyor. Sorun fazla, birde koku problemimiz var özellikle de yazın. Artık rüyalarımıza giriyor.” 

Hamza Dağ ise bu şikayete, “İşimiz çok kardeşim, hepsiyle uğraşacağız. Canla, başla çalışacağız.” cevabını verdi.