KÜLTÜR-SANAT Haber Girişi : 13 Haziran 2024 12:00

Çocuk Senfoni'den Park Orman'da Yaz Konseri

Çocuk Senfoni'den Park Orman'da Yaz Konseri
Narlıdere Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrası, 2023-2024 dönemi çalışmalarını Park Orman Narlıdere Tesisleri'nde gerçekleştirilen konserde sundu. Başkan Yardımcısı Celal Yıldız, "Mutlulukla izledik" dedi.

 

 

 

Narlıdere Belediyesi’nin, çocuklara sanat eğitimi sunmak ve yeteneklerini keşfetmelerine olanak sağlamak için hayata geçirdiği Çocuk Senfoni Orkestrası, 2023-2024 döneminde yaptığı çalışmaları muhteşem bir konserle taçlandırdı.

 

 

 

 

Belediyeye ait Park Orman Narlıdere Tesisleri’nde gerçekleştirilen konseri Narlıdere Belediye Başkan Yardımcıları Celal Yıldız, Çağrı Sofu ve İsmail Ay, Meclis Üyeleri, CHP Narlıdere İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Yıldırım, davetliler ve vatandaşlar ilgiyle takip etti. 

 

 

 

 

Eğitmenleri Ender Ünal ve Cüneyt Deniz yönetiminde klasik batı müziği, film müzikleri ve popüler müzik türünde eserleri başarıyla seslendiren Çocuk Senfoni Orkestrası, yaklaşık 1,5 saat süren konserle adeta kulakların pasını sildi.

 

 

 

 

Park Orman Narlıdere’nin doğal ortamında İzmirlilere unutulmaz bir gece yaşatan Çocuk Senfoni Orkestrası, gecenin sonunda sanatseverlerden büyük alkış aldı.

 

 

 

 

 

 

"MUTLULUKLA İZLEDİK"

 

 

 

 

 

Narlıdere Belediye Başkan Yardımcısı Celal Yıldız, Çocuk Senfoni Orkestrası’nın çalışmalarını mutlulukla izlediklerini ifade ederek, “Kıymetli çocuklarımıza, orkestra eğitmenlerimiz Ender Ünal ve Cüneyt Deniz’e bizlere bu güzel akşamı yaşattıkları için Narlıdere Belediye Başkanımız Erman Uzun adına teşekkürlerimi iletiyorum. Her biri pırıl pırıl olan çocukları yetiştiren ailelerimizi kutluyorum. Narlıdere Belediyesi olarak çocuklarımızla yürümeye, onlara destek olmaya devam edeceğiz. Nice güzel akşamlarda tekrar bir araya geleceğiz” dedi.

 

 

 

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin teknik destek sağladığı konser, çiçek takdimi ile sona erdi.