YEREL YÖNETİMLER Haber Girişi : 13 Mayıs 2022 01:41

Beydağ'da Başkan Yılmazlar, Engellilerle Kahvaltıda Buluştu

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, Engelliler Haftası dolayısıyla düzenlediği kahvaltı programında, engelli yurttaşlar ve aileleriyle bir araya geldi.

 

Beydağ Belediyesi'nin, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla Beydağ’daki engelli vatandaşlar için organize ettiği kahvaltı programında Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, engellilerin günlük yaşamda karşılaştıkları sorunları dinleyip, çözüm için gerekli çalışmaları yapacakları sözünü verdi.

 

 

 

 

 

 


Beydağ Belediyesi Sosyal Tesisi Baraj Kır Lokantası’nda Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar’ın ev sahipliğini yaptığı organizasyona, Beydağ’a vekaleten bakan Kiraz Kaymakamı Onur Titiz, Belediye Meclis Üyeleri , engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.

 

 

 

 

 

“HAYATI PAYLAŞMAK İÇİN ENGEL YOK”

 

 


Programın açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Yılmazlar, göreve geldikleri günden beri engelli vatandaşlara yönelik tamamlanan çalışmalar hakkında kısa bir bilgi vererek, "Beydağ Belediyesi olarak organize ettiğimiz bu programımıza katılımınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Engelli vatandaşlarımız toplumumuzun ayrılmaz birer parçasıdır. Biz de bu bilinçle ilimizde yaşayan engelli vatandaşlarımıza yönelik yaptığımız çalışmalara ağırlık veriyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından mevcut ve yeni kaldırımlar görme engelli vatandaşlarımıza uygun hale getiriliyor. Elbette ki bunlar engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmaya yetmez ama çalışmalarımıza bundan sonra da devam edeceğiz. Yeni projeler için engelli vatandaşlarımızın önerilerini de almak isteriz. Bir gün değil daima sizin yanında olduğumuzu belirtmek isterim, iyi ki geldiniz" diye konuştu.

 

 


Kaymakam Onur Titiz ise davet için çok mutlu olduğunu belirtip her zaman engelli vatandaşların yanında olduklarını dile getirerek, davetlilerin 10-16 Mayıs Engelliler Haftası'nı kutladı.

 

 

 

 

Engelli vatandaşların mutluluğu yüzünden okunuyordu.

 


Programın sonunda Başkan Yılmazlar ve Kaymakam Titiz tüm konuklarıyla hatıra fotoğrafı çektirerek sohbet etti.