YEREL YÖNETİMLER Haber Girişi : 10 Ağustos 2023 12:30

Bergama Zeytinpark Yerel Gençlik Konserleri başladı

Ağustos ayı boyunca her Pazar Zeytinpark’ta gerçekleşecek konserlerin ilki Pazar günü yapıldı. Gençlerin şehri Bergama’da Kermes Gençlik Festivalleri ile başlayan organizasyonlarımız Yerel Gençlik Festivali ile devam ediyor.

Bergama'da Grup SONÇARE’nin verdiği konserler Ağustos ayı boyunca her Pazar 21.30’da Zeytinpark’ta devam edecek.

 

Belediye Başkanı Hakan Koştu, göreve geldiklerinde ilk yaptıklarından bir tanesinin Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nü kurmak olduğunu belirterek, şunları söyledi:

 

"Gençlerimize yönelik tesisler kazandırdık ve kazandırmaya devam ediyoruz. Kadim kentimiz Bergama’da tarihin dışında bugün yaşayan vatandaşlarımıza değer veriyor yeni basketbol sahaları, halı sahalar, tenis kortları ve çok amaçlı salonlar yaptık. Sırasıyla şehir merkezi dışındaki tüm mahallelerimize de ulaşıyor halı saha ve sosyal etkinlik alanları kazandırmak için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Gençlik merkezimizin temeli atıldı ve belli bir seviyeye yükselmiş durumda. Yıl sonuna kadar Gençlik Merkezi’mizi de gençlerimizin hizmetine sunmak için arkadaşlarımız yoğun mesaisine devam ediyor. Gençlerimiz, çocuklarımız ve vatandaşlarımız için hizmete aldığımız Zeytinpark’ta 0 – 3 yaş grubundan başlayarak tüm yaş grupları için oyun parkları ve sosyal donatı alanları oluşturduk. Gençlerimizi de hiçbir zaman unutmuyor bu sıcak yaz günlerinde ferahlamaları ve güzel vakit geçirmeleri için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz."

 

 

Başkan Koştu, Ağustos ayı boyunca her pazar gerçekleşecek Zeytinpark Yerel Gençlik Konserleri’ne tüm gençleri ve vatandaşları eğlenceli vakit geçirmeye beklediklerini söyledi.