FUAR-FESTİVAL Haber Girişi : 30 Kasım 2021 19:11

Bayraklı, Proje ve Yatırımlarını Travel Turkey'de Tanıtacak

Bayraklı Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, 2-4 Aralık tarihlerinde, Fuar İzmir’de düzenlenecek olan Uluslararası Travel Turkey İzmir Fuarına katılacak. Başkan Serdar Sandal “Tüm hemşehrilerimizi standımıza bekliyoruz” dedi.

 

Tarihi zenginlikleri, denizi ve ticari konumu ile İzmir’in ‘kalbi’ olan Bayraklı’nın ‘turizm potansiyeli’,   İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ organizasyonuyla düzenlenen Travel Turkey'de tanıtılacak.

 

Bu yıl 15’nci kez kapılarını dünya turizmine hibrit olarak açacak olan, yüz yüze ve çevrimiçi etkinlikleriyle planlanan  Uluslararası Travel Turkey’de, tarihi ve kültürel değerlerinden doğal güzelliklerine kadar her yönüyle Bayraklı’nın tanıtımı yapılacak. 

 

Gaziemir Fuar Alanı’nda, belediyeler için ayrılan İzmir Sokakları Bölümü, A Holü’nde ziyaretçilerini ağırlayacak olan Bayraklı standında, kent rehberi, kitapçıklar ve bilgilendirici broşürler dağıtılacak. 

 

Belediyenin tesisleri ve vizyon projeleri tanıtılacak.

 

"HERKESİ BEKLİYORUZ"

 

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal turizm sektöründeki en önemli buluşmalardan Travel Turkey’de, Bayraklı'yı en iyi şekilde tanıtacaklarını söyledi.

Başkan Sandal,  şöyle devam etti:

 

"Tarihi değerlerimizi, kültürel zenginliklerimizi ve turizm potansiyelimizi ziyaretçilerimize anlatacağız. Başta yeni Kent Meydanı ve Anadolu Medeniyetleri Müzesi projelerimiz olmak üzere, ilçemizin kent kimliğine katkı sağlayacak tüm projelerimizi ziyaretçilerimizle paylaşacağız. Herkesi fuardaki standımıza bekliyoruz.”