YEREL YÖNETİMLER Haber Girişi : 02 Ağustos 2022 19:18

Başkan Soyer Bayraklı ve Bornova'da asfalt serim teftişinde

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Bayraklı’daki asfalt çalışmalarını inceledi. Ozan Abay Caddesi'nde asfalt serimi yapan işçilerle bir araya gelen Başkan Soyer, “İzmirliye konforlu bir ulaşım hizmeti sunmak için heyecanla çalışıyoruz" dedi.

 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in konforlu ulaşım hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdüren İzmir Büyükşehir Belediyesi, asfalt serim işlemlerine devam ediyor.

 

 

 

Bayraklı ve Bornova'da çeşitli bölgelerde yapılan çalışmalar hızla sürerken Başkan Tunç Soyer, Ozan Abay Caddesi'nde gece saatlerinde asfalt serimi yapan işçilerle bir araya geldi.

 

 

 

Başkan Soyer’e İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ozan Yılmaz, İZBETON Genel Müdürü Heval Savaş Kaya, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ile İZBETON personeli de eşlik etti. 

 

 

 

 

GECE MESAİSİ İLE TAMAMLAYACAKLAR

 

 

 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “İZBETON ve Fen İşleri Dairesi Başkanlığı çalışanlarıyla beraber Bayraklı’da yaklaşık 5,5 kilometrelik bir güzergâhta sıcak asfalt çalışması yapıyoruz. İzmirlilerin en yoğun kullandığı caddeler olduğu için gündüz trafiğe kapatmadan sadece gece mesai yaparak çalışmayı tamamlamayı planlıyoruz. Burada görev yapan herkesle iftihar ediyoruz. Sıcak bir yandan, gece koşulları bir yandan canla başla çalışıyorlar. İzmirliye konforlu bir ulaşım hizmeti sunmak için heyecanla çalışmayı sürdürüyoruz” diye konuştu.

 

 

 

BAYRAKLI VE BORNOVA'DA ASFALT SERİMİ 

 

 

 

Bayraklı’da Ozan Abay, Nur Sultan Nazarbayev, Yüzbaşı İbrahim Hakkı, Manas ve Sakarya Caddesi'nde yaklaşık 5,5 kilometrelik bölümde asfalt serim çalışmaları devam ediyor.

 

 

İZBETON, 5 kilometrelik uzunluğa sahip Bornova Yavuz Caddesi'nde de uygulamalarını sürdürüyor.

 

 

Araç trafiğinin yoğun olduğu ve otobüs güzergâhı olan cadde baştan sona yenileniyor.