YEREL YÖNETİMLER Haber Girişi : 13 Mayıs 2024 09:30

Başkan Çiçek Anneleri Unutmadı

Başkan Çiçek Anneleri Unutmadı
Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek Anneler Günü’nde şehit anneleri ile huzurevinde yaşayan anneleri unutmadı.

 

 

Anneler Günü nedeniyle ziyaretler gerçekleştiren Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek, şehit anneleri ile bir araya geldi.

 

 

 

İlçedeki şehit annelerini tek tek ziyaret eden Çiçek’in ikinci durağı ise huzurevinde yaşayan anneler oldu. Sürpriz ziyaretle mutlu olan anneler, Çiçek’i bağrına bastı. Belediyedeki çalışma arkadaşlarını da unutmayan Çiçek, tüm birimleri tek tek dolaşarak tün kadın çalışanların Anneler Günü’nü kutladı.

 

 

 

Zübeyde Hanım’a ziyaret

 

 

 

İlçedeki ziyaretleri sonrası Çiçek’in son durağı ise Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın mezarlığı oldu. Karşıyaka’daki anıt mezarı eşi Melek Çiçek ile birlikte ziyaret eden Başkan Çiçek, anıta çiçek bırakarak saygı ve minnetini ifade etti.

 

 

 

Mucizenin adı

 

 

 

Tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlayan Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek, ‘’Anneler Günü nedeniyle gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde annelerimizle bir araya geldik. Onlar için ne yapsak az. Annelerimizin yaşattığı mucizeler ile dünyamız güzelleşiyor. Menderes’imizdeki ziyaretlerimizin ardından Ata'mızın tüm İzmirlilere emaneti çok değerli annesi Zübeyde annemizi de mezarında ziyaret edip, saygıyla ve rahmetle andık. Bu vesileyle başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü’nü bir kez daha kutluyorum’’ dedi.