SPOR Haber Girişi : 12 Mayıs 2024 12:30

17. Yarımada Spor Oyunları’nda Ödül Günü

17. Yarımada Spor Oyunları’nda Ödül Günü
Çeşme’nin ev sahipliğindeki 17. Yarımada Spor Oyunları sona erdi. Yarımada Spor Oyunları’na, 9 ilçeden, 15 branşta, yaklaşık iki bin 50 sporcu katıldı. Dereceye giren yarışmacılara ödülleri verildi. Başkan Denizli, emeği geçenlere teşekkür etti.

 

 

Bu yıl 6-11 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen, Çeşme, Urla, Karaburun, Seferihisar, Selçuk, Narlıdere, Menderes, Güzelbahçe ve Balçova olmak üzere toplam 9 ilçeden sporcuların katıldığı 17. Yarımada Spor Oyunları'nda, Badminton, basketbol, 3 x 3, bocce, dart, futbol, kros, masa tenisi, mini voleybol, oryantiring, plaj voleybolu, satranç, taekwondo (kyorugi), tenis, yelken, yüzme (açık su) branşlarında, yaklaşık iki bin 50 sporcu mücadele etti.

 

 

 

Dereceye girenlere ödülleri verildi.

 

 

 

 

Ödül törenine Çeşme Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Narlıdere Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Gençlik ve Spor İzmir İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü İsmail Alsaç ve ilçe protokolü katıldı.

 

 

 

 

“Ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyorum” 

 

 

 

 

Törene katılmayan Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli adına Çeşme Belediyesi Basın Bürosu'nca yapılan basın bülteninde, ödül töreni için Başkan Denizli adına şu ifadelere yer verildi:

 

 

 

“17. Yarımada Spor Oyunları'na ev sahipliği yapmaktan büyük bir mutluluk duyduk… Çocuklarımızla, sporcularımızla, gençlerimizle, spora ve Çeşme'ye yakışan bu hafta için organizasyonda emeği geçen Vali Yardımcımıza, Çeşme Kaymakamımıza, İl Gençlik ve Spor Müdürlüğümüze, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğümüze ve Çeşme Belediyesi emekçilerine çok teşekkür ediyorum.”